Про нас
ЮРИДИЧНА ФІРМА "ДОКА ГРУП"

ТОВ «Юридична фірма «Дока Груп» створена в 2011 році громадянами України, юристами за фахом з конкретними напрямками юридичної роботи – спонукання суб’єктів цивільного обороту до виконання взятих на себе обов’язків за укладеними договорами.

З перебігом часу роботи напрямки діяльності фірми розширились. Компанія почала надавати юридичну допомогу в процесах корпоративних конфліктів між власниками підприємств, акціонерами та засновниками.

В результаті тривалого досвіду застосування права України та міжнародного приватного права до відносин, що виникали між учасниками українського бізнесу, у нас сформувався об’ємний та ефективний інструментарій щодо врегулювання спірних питань на користь наших довірителів.

Однією із суттєвих переваг нашої компанії перед іншими є наша оперативність у вирішенні поставленої задачі.

Учасники компанії володіють навиками безвідкладно приступати до процесу, без зволікань реалізовувати попередньо обговорені колективно плани, що максимально мінімізує втрату очікуваного результату в справі через довгі роздумування над справою.

В цей же ж час, якщо дозволяють обставини, кожна справа розглядається всебічно і ґрунтовно, задуми реалізовуються швидко, наполегливо із спрямуванням на результат.

Ще одним з найважливіших досягнень в нашій роботі є уміння виконувати поставлені перед собою завдання не порушуючи при цьому закон, що не спричиняє нашим довірителям зайвих турбот у майбутньому.

Найціннішою особливістю нашого підходу до опрацювання і вирішення проблеми, на нашу думку, є те, що ми не чекаємо від довірителя визначення способів і шляхів досягнення мети, а самі їх розробляємо і лише турбуємо замовника для визначення конкретного шляху, якщо їх є декілька. У випадку ж коли наш довіритель не бажає вникати в деталі нашої роботи, ми з розумінням та відповідальністю ставимось до такої позиції.

Додатково корисною для прийняття Вами рішення буде інформація про наявність в нашої компанії позитивного досвіду роботи з представництва інтересів наших довірителів в Національному банку України, Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку та її територіальних органах, органах юстиції, державної виконавчої служби, нотаріату, прокуратури, органах МВС, СБУ, ДПА України, Антимонопольного комітету України та його територіальних органах.

Формуючи резюме, можемо з впевненістю стверджувати, що маємо бажання, необхідний ресурс, знання, вміння і досвід для того, щоб ефективно та результативно виконувати завдання, поставлені в межах нашої майбутньої співпраці нашими майбутніми партнерами.

ТОВ ЮФ "Дока Груп"

ТОВ ЮФ "Дока Груп"
вул. Генерала М.Юнаківа, буд. 9Б
м. Львів, Україна 79039
+38 032 245 05 35
info@dokagroup.com.ua